ARAMAYI DARALT

Cashback Card türü:

12
km


Paylaş
  Facebook
  Google +
  Twitter
  Xing
  LinkedIn
  EMail
KFC &  Pizza Hut

KFC & Pizza Hut

Üye işyeri ID:560122
İletişim
00902122751463
%2
%12
Cashback:
Sadakat avantajı:
Henüz Lyoness üyesi değil misiniz?

Sayısız alışveriş avantajlarından ve indirimlerden vazgeçmeyin! Üyelik bedavadır ve bağlayıcı değildir!

Cashback Card
Avantaj kartı, Cashback Card üye işyerinin kasasında fatura ödemesi öncesinde ibraz edilir. Üye ödemeyi yaptıktan sonra, öncesinde belirlenmiş olan Lyoness üyelik avantajlarını alır.

Açıklama: kart sadece üyelik bilgilerinin kayda alınması ve aktarımına hizmet eder ve dolayısıyla ödeme aracı değildir.
(x) Kapat
Orijinal alışveriş çekleri
Orijinal alışveriş çekleri ya da Gift-Card’lar, öncesinde Lyoness üzerinden edinilen, üye işyerinin alışveriş çekleridir. Bunları elde etmek için ya sipariş verilebilir ( örneğin Lyoness Store’dan) ya da ülke ofisinden ya da alışveriş çeki satış noktalarından satın alınabilir.
(x) Kapat
Sanal alışveriş
Alışverişleriniz, avantajlarınız ya da online alışveriş ile ilgili genel olarak sorularınız mı var? Bununla ilgili bilmeniz gereken her şeyi bizim SSS (sıkça sorulan sorular)‘de bulabilirsiniz.
Ayrıca hiçbir yeni alışveriş çekini kaçırmayın ve her alışverişinizde sayısız aksiyonlardan faydalanın!
(x) Kapat
Mobil Cashback
Mobil alışveriş çekleri her zaman, her yerde kullanımınıza tahsis edilmiştir. Kullanımları kolaydır ve belirli bir tutar üzerinden esnek bir şekilde düzenlenebilir.
  • Üye işyerini seç
  • Alışveriş çeki tutarını gir
  • Alışveriş çekini üret
  • Alışveriş çekini bozdur
Daha geniş bilgi >>
(x) Kapat

 

1930'ların ortalarında Albay Harland D. Sanders tarafından ABD Kentucky'de kurulan ilk restorandan bugüne KFC vazgeçilmez lezzetiyle bir lezzet klasiği halini almıştır.

Hiçbir işlemden geçirilmemiş %100 tavuk etini, Albay Sanders'ın 11 baharatlı gizli tarifli karışımına batırılmasından sonra kızartarak müşterilerinin beğenisine sunan ünlü zincir, günde yaklaşık 7 milyon müşteriye yılda 4.5 milyardan fazla parça tavuk satan tartışmasız bir fast-food devidir.

105 ülkede 15.000'den fazla noktada hizmet veren KFC, Türkiye'ye 1989 yılında Turkent A.Ş. tarafından getirilmiştir. KFC 56 restoranıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir ve Muğla (Dalaman Havaalanı) ve Balıkesir'de hizmet vermektedir.

 


Şubelerin hepsini göster